#1 2006-06-30 23:00:12

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

witam, zamieściłem sondę, aby poznać wasze zdanie na temat SUN-NETu ,,, jeżeli jesteś użytkownikiem SUN-NET proszę wyraż swoja opinie.

Ostatnio edytowany przez the_white (2006-06-30 23:01:29)


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#2 2006-06-30 23:04:44

sienia

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank5.gif

Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 92
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

jestem juz od ładnych paru miesiecy w rodzinie sun-net i narzekam na tych zdzierców  :[
gdzie mój zasieg???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Offline

 

#3 2006-06-30 23:08:38

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

hehe!! znam Twój ból!!


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#4 2006-07-01 00:18:37

SylOs

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4657077
5336723
Call me!
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1449
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Ten net to porażka, na całej linii. Chłopcy mają dużo zapału ale im wraz nie wychodzi... Problemem są też przeszkody naturalne ( np. drzewa). Chodzi -  to chodzi, nie - to nie. Na takiej to zasadzie.


http://images2.fotosik.pl/100/7f26ca97d659f5b2.gif
http://images3.fotosik.pl/298/6dd3b98fbce45277.gif

Offline

 

#5 2006-07-01 00:26:27

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Takie są wady łączności bezprzewodowej , nic nato nieporadzimy ale przynajmniej mamy staly necik - tanio


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#6 2006-07-02 13:30:19

SylOs

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4657077
5336723
Call me!
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1449
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Kurde, ciekawe kto dal "dobra"... ?


http://images2.fotosik.pl/100/7f26ca97d659f5b2.gif
http://images3.fotosik.pl/298/6dd3b98fbce45277.gif

Offline

 

#7 2006-07-02 13:33:57

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

zapewne sie pomylił albo ma wielkigo farta i wszystko mu "dobrze " śmiga


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#8 2006-07-02 22:09:48

Dj Storm

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank1.gif

775131
Skąd: City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Ja wam powiadam trzeba salon Ery spalic to moze sie wystrasza i zwieksza kazdemu predkosc:D

Offline

 

#9 2006-07-03 11:39:40

SylOs

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4657077
5336723
Call me!
Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1449
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Zwiększenie prędkokści nic nie da jak będzie ci cały czas połączenie urywało...

Ostatnio coś grzebali przy przekaźnikach w Hadynowie i bajki chodzi. Jest stabilnie ale jest małe ale... Mam pasmo 90kB/s a płacę za 256kB/s!!
Nie bedę przepłacał za coś, czego nie mam.


http://images2.fotosik.pl/100/7f26ca97d659f5b2.gif
http://images3.fotosik.pl/298/6dd3b98fbce45277.gif

Offline

 

#10 2006-07-03 13:23:52

Adam

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank10.gif

Zarejestrowany: 2006-07-03
Posty: 1024
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Internet radiowy... mhym... Czekałem na niego cały rok, ale się nie doczekałem i założyłem neo ;-).

Internet radiowy jest oparty na WI-FI czyli sieci bezprzewodowej i jak się chodzi po Łosicach to coś WI-FI w powietrzu ... ;P Modemy, karty seiciowe tego typu mają to do siebie, że na odległość mają tradycję PRZERYWAMY. A jak się okazało w Warszawie po przetestowaniu sieci w sposób samochód, laptopi mocna antena by skorzystać z internetu na ulicach stolicy na celu to miało nie sciągnięcie mp3 tylko sprawdzenia bezpieczeństwa i rezultat okazał się zaskakujący BEZPIECZEŃSTWA BRAK jedynie co ździwiło osoby testujące to, że przy akademikach są bezpieczne punkty dostępowe dlatego, że młodzi administratorzy znają się na tym i wiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo.

Nie wiem jak jest w Łosicach z samym bezpieczeństwem, ale myślę że są dobre zabezpieczenia. Firma SUN-NET jest młodą firmą która jako pierwsza dokonała wyczynu założenia radiówki, a wielu próbowało. I trzeba poczekać na pewno to się naprawi. Ja słyszałem taką opinnie, że poza łosicami chodzi dobrze.

Ja tu nikogo nie bronie, ale takie jest moje zdanie.

Offline

 

#11 2006-07-03 13:56:03

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

wg mnie punkty dostepowe niesa zabezpieczom na naszym terenie, z prostego powodu , instnieje stareotyp, że na wsi niema takich jednostek zdolnych włamać sie do sieci!! ...ale nawet niewiedza jak sie myla!!


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#12 2006-07-03 14:00:44

Adam

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank10.gif

Zarejestrowany: 2006-07-03
Posty: 1024
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Właśnie co do włamywania ja jestem temu przeciwny.

A ten stereotym o hakerach ze wsi to tak jak o głupich bladynkach.
Na wsi też jak by poszukać znajdzie się hakera i w mieście mondrą blondynkę

Offline

 

#13 2006-07-03 14:32:34

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

ale Adamie nieuwżasz, że to jest lekceważenie ludzi??


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

#14 2006-07-03 14:41:47

Adam

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank10.gif

Zarejestrowany: 2006-07-03
Posty: 1024
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

Troszeczke tak.

Ludzie ze wsi są uważani przez ludzi z Łosic przez wieśniaków, ale jak ktoś z Łosic pojedzie np. do Gdańska też jest wieśniak!

Moim zdaniem ludzie ze wsi (prowincji) są tacy sami, każdy człowiek bez względu na wygląd, wyznanie, nacje czy pochodzenie jest taki sam i tak samo trzeba traktować wszystkich. Ale nie trzeba tolerować zachowania niektórych osób. Bądzmy tolerancyjni dla każdego, ale za złe zachowanie zwracajmy uwagę.

Offline

 

#15 2006-07-03 17:31:21

the_white

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankmod.gif

2781331
Skąd: Pietrusy City
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 1155
Punktów :   

Re: Hej hej!! Ludzie SUN-NETu!! :D

a może sprawić panu adminowi z SUN-NETu drobna niespodzianke, może przyłoży  sie bardziej do bezpieczeństwa hehe


http://img.userbars.pl/53/10477.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.035 seconds, 8 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl