
Jeśli to czytasz, to może jesteś chętny na werbunek innych osób do naszego forum?? Będzie raźniej. Daj znac wszystkim z listy kontaktów GG, puszczaj w sieć linki od forum. W niedługim czasie będzie nam tu raźnie i wesoło.
Pozdrowionka


Offline

Się robi
Offline

a to zostanie tajemnicą ;p
dość slodką ale tajemnicą ;]
Offline

hehe ciekawosc 1 stopien do piekła
Offline

jakoś tak wyszło :]
lepsza żółta niż różowa
Offline

no nie wiem nie wiem
to raczej nie przejdzie pozostane anonimowa puki co xD
Offline

zauwazylam ;D
Offline

Wiem wiem xD
Offline