
| Coool!! | 62% - 10 | |||||
| Wyśmienite!! | 12% - 2 | |||||
| Bardzo dobre | 6% - 1 | |||||
| Dobre | 6% - 1 | |||||
| Średnie... | 6% - 1 | |||||
| Słabe :( | 6% - 1 | |||||
| ---bez komentarza--- | 0% - 0 | |||||
| niemam zdania | 0% - 0 | |||||
|
| ||||||

No ciekawe czy mi pomysł wypali... Głosujcie, głosujcie. 29gr od głosu (nieważne jakiego).


Offline

Ja oceniam forum na Bardzo dobre.
Ponieważ patrze na całokształt a nie poto żeby się podlizać dla admina.
Offline

Adam napisał:
Ja oceniam forum na Bardzo dobre.
Ponieważ patrze na całokształt a nie poto żeby się podlizać dla admina.
Będziemy się starać coś kombinować in plus dla tego forum. Fajna odskocznia od GG i ogółnie netu. Taka mała społeczność się robi powolutku.


Offline

No jak się nie rozpadnie to może i społeczność będzie.
Offline

Nie złożecz


Offline

Ja nie "złożecze" tylko mówie na przykładzie mojego forum, albo to wakacje, albo się rozpada. Może uda mi się jakoś przyciągnąć nowych userów na te i moje forum przy okazji.
Offline

To forum jest besciackie:D normlanie cool the best i wogole!!!CZy ktos ma inne zdanie???mam nadzieje ze kazdy sie ze mna zgadza ?a jak nie to jakies problemy do mnie prosze!!!no i dzieki:D
Offline

Forum przeszło sporo zmian... Rozwinęło się troche. Jak oceniacie teraz?


Offline

ja mam zaszczyt sie wypowiedziec jako juz Moderator tego forum i moge stwierdzic ze dla mnie forum to jest najlepsze!!!
po prostu zajewyczes
pozdrawiam
Offline

Fajne...szkoda, że dopiero niedawno się o nim dowiedziałam...teraz trochę tu mało osób zagląda:/
Offline