

4837430No to chwała ale są tacy ryzykanci i potem coś do łba może przyjść.
A co do ubiegłej nocki, była u Was burza ? Bo u mnie nieźle napierdzielało Jak by kto fleszem fotki mi robił
Offline

W Olszance była straszna...spać się nie dało...przez grzmoty....
Offline

4837430A czo boisz się burzy?
U nas chyba prąd wyłączyli ale już spałem
Offline

4837430Czekało na Ciebie turystę
Offline

4837430Dobrze, że powiedziałeś przez który most bo bym się zastanawiał.
Offline

4837430tak patrze i nie widzę gdzie się na tym moście schowałeś... Co to "Gdzie jest Wally "?
Offline

4837430Łufo łufo!!
Albo się dla Adama obiektyw zabrudził, zobacz taki fotograf i taka wpadka
A ja myślałem że te zdjęcie jest z Google Grafika
Offline