
jo! pewno że spotawy ptok, bo to ptok z Torunia
1) obiektyw był czyty.
2) zdjęcie mojego autorstwa.
pobiera z http://www.fam.one.pl/adam/foto/torun/most.jpg - mój serwer FTP
Offline

4837430Już się nie reklamuj, nie reklamuj każdy już widział
Offline